top of page

Hizmetler

Neler Sunuyoruz

Image by Dakota Roos

Yapı Güçlendirme

Risk durumlarında konstrüksiyonun yetersiz kalması halinde yapının mevut konstrüksiyonuna güçlendirme yapmak gerekmektedir. Yapı güçlendirme ile ilgili alanında uzman kadromuzla sizlere güvenilir mühendislik hizmeti vermek için buradayız. Müşterilerimize, rekabetçi piyasa fiyatlarıyla geniş bir yelpazede mühendislik hizmeti sağlıyoruz. Her türlü sorunuza cevap vermekten mutluluk duyarız.

WhatsApp Image 2021-02-09 at 23.30.47.jp

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon imalatında, sağlamlık her zaman birinci önceliğimizdir. Müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun kalmalarını sağlamak için elimizden geleni yaparız.  Hizmetlerimiz kompleks çelik konstrüksiyon projelerin bile üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır. Nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfetmek için bizimle hemen iletişime geçin.

Construction Project

Cam-Çelik Cephe Kaplama

Bu ve diğer hizmetleri uygun bir tarifeyle sunuyoruz. Üstelik müşterilerimize, ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş özel ilgi sağlıyoruz.
Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi, bu hizmetimiz de sizin işinizi çok kolaylaştırır. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Toplantı randevusu almak için bizimle hemen iletişime geçin.

WhatsApp Image 2021-02-09 at 23.30.44 (1

Alüminyum Malzeme Çözümleri

Diğer inşaat malzemelerinin yanında alüminyum, çok geniş yelpazede kullanım olanağı sunmaktadır. Cephe tasarımlarının yanı sıra merdiven vb. alanlarda oldukça yaygın kullanılmaktadır. Alüminyum çözüm önerilerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

WhatsApp%20Image%202021-02-09%20at%2023.

Çelik Çatı Sistemleri

Çelik konstrüksiyon gibi sonsuz imkan ve tasarı sunan çelik çatı tasarımları çözümlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

merdiven boşluğu

Yangın Merdiveni Çözümleri

Kamusal yapılar başta olmak üzere, toplu kullanım alanlarında yangın merdiveni önemli bir ihtiyaçtır. Yapılarınızda yangın merdiveni tasarımı, planlaması ve imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page